12 przemyśleń nt. „Informacyjnie – wyjaśniająco

 1. Panie Arku Pana filmiki sa interesujace bez wzgledu na to czy jest intro czy go nie bedzie. Jezeli ktos chce polaczyc w calosc filmiki bez intro mozna to zrobic na Movie Maker np. lub innych programach, obcinajac poczatek, bo tak sobie zrobilam i puszczam sobie w dluzszych czesciach. Gdybym miala wybierac, wolalabym bez muzycznego poczatku ale z drugiej strony ma to tez swoj urok gdyz to Pana znak rozpoznawczy na wesolo;) No, chyba niewiele pomoglam…;)).

 2. Mi też zakończenie a raczej pożegnanie „Das ist alles für heute” zostało już na zawsze pana znakiem rozpoznawczym, oraz zdaniem często przezemnie używanym. Fajne byłoby tez powitalne , krótkie zdanie kojarzące się z Panem 🙂
  pozdrawiam

 3. Niestety nie mogę zaznaczyć, bo klik mnie nie słucha (nie działa). Nie szkodzi napiszę tutaj. Otóż BEZ intro poproszę, ale fajny byłby jakiś sygnał nie za głośny. Takie „coś”, co ZAWSZE będzie się nam kojarzyć z Panem Arkiem. Byłoby to również dla Pana korzystne.
  Tak uważam. Tylko CO ?
  Kilka akordów, ale jakich ? Może na jego tle zawarte przywitanie ?
  Na przykład, ja już na zawsze zapamiętam Pana pożegnanie, bo są użyte te same słowa, nawet ton podobny. Przyznam , ze często używam tego zwrotu w pracy kończąc i przesyłając do poszczególnych działów pracę, każdy słyszy : „Das ist alles für heute”, ku wielkiej ich radości.
  Wracając do SUPER przywitania, krótkiego i kojarzącego się z Pana osobą, pracą… A potem już tylko treść. Nawet gdyby w przyszłości połączyć wszystko w jakiś blok, to byłby to swego rodzaju przerywnik pomiędzy przecież różnymi treściami. W Polsce słowo HALO inaczej napisane stosuje się często jako przywołanie – ja na przykład kogoś do wsłuchania, zaznaczenia, że ten fragment jest ważny, czy innym razem jako gotowość wysłuchania kogoś np. przez telefon …
  Serdecznie pozdrawiam 🙂

  1. Ale dostałam smutny awatar, chyba sobie troszkę „wypił”, haha…
   A tak serio, to jestem bardzo pogodna 🙂

 4. Pana lekcje są super,błagam niech Pan zachowa je w dotychczasowej formie,niech nie przybiorą charakteru i formy nudnych,długich i męczących .Dzięki Panu i jego „pełnowartościowym chociaż krótkim” spotkaniom,nauczyłam się tak wiele.Stary pedagog z serca dziękuje. A jeżeli chodzi o lekcje,to można je wykupić.Pan i tak daje z siebie tak wiele.Z poważaniem Grażyna .

 5. wyrzucenie intra to bardzo dobry pomysł!
  fajnym pomysłem byłoby nagranie wszystkich lekcji w … powiedzmy ok 20 minutowe bloki (albo i dłuższe – właśnie bez „intr”). ułatwiłoby to nowym użytkownikom zapoznanie się ze starymi lekcjami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.