Regulamin sklepu

Regulamin Sklepu internetowego AKI Arkadiusz Gerlic -gerlic.pl

1. Postanowienia ogólne

a. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania ze sklepu internetowego AKI Arkadiusz Gerlic oraz prawa i obowiązki klientów i sprzedawcy.

b. Sklep internetowy prowadzony jest przez AKI Arkadiusz Gerlic, z siedzibą w Lędziny 43-143, ul Różana 12, NIP: 2220751979, REGON: 278314579.

2. Zakup

a. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym oznacza akceptację warunków regulaminu.

b. Cena towarów podana na stronie sklepu jest ceną brutto.

3. Dostawa

a. Dostawa produktów cyfrowych odbywa się drogą elektroniczną, z wykorzystaniem e-maila.

b. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje maksymalnie do 24 godzin drogą mailową instrukcje oraz linka do pobrania zakupionych produktów cyfrowych.

c. W przypadku otrzymania dostępu do materiałów edukacyjnych znajdujących się na stronie, klient otrzymuje dostęp do materiałów na nie krócej niż 12 miesięcy.

4. Płatności

a. Sklep internetowy umożliwia płatności online za pomocą systemów płatności elektronicznych – PayPal i PayU.

5. Zwroty i reklamacje

 a. Zgodnie z warunkami zakupu, zakupione produkty cyfrowe są objęte wyłączeniem z prawa do zwrotu. Klient dokonując zakupu, wyraża świadomą zgodę na fakt, że po zakupie produktu cyfrowego nie będzie możliwości zwrotu.

b. Wszelkie reklamacje dotyczące produktów, należy zgłaszać drogą mailową na adres gerlic@gerlic.pl. Wszelkie reklamacje będą rozpatrywane w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych od daty zgłoszenia. W przypadku skomplikowanych spraw, czas ten może się wydłużyć, jednak Klient zostanie poinformowany o ewentualnych opóźnieniach.

6. Ochrona danych osobowych

a. Administratorem danych osobowych jest AKI Arkadiusz Gerlic, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.

b. Dane osobowe klientów są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji zamówień, kontaktu z klientem i informowaniem o promocjach i nie są udostępniane osobom trzecim.

Koszyk zakupowy
Scroll to Top