Niemiecki dla opiekunek

Z kursu „Niemiecki dla opiekunek” możesz korzystać za darmo ucząc się z filmików, które znajdują się poniżej. Możesz również zakupić całą płytę, która zawiera nagrania audio, które możesz odtwarzać na telefonie lub komputerze w formacie MP3 offline bez dostępu do Internetu – udostępnię Ci je do pobrania za pomocą dysku Google. Dodatkowo otrzymasz plik PDF, w którym zapisane są wszystkie zwroty w języku niemieckim i polskim. Kupując płytę wspierasz w ten sposób również moją pracę. Jeśli chcesz zakupić płytę, podaję poniżej, jak to zrobić.

Jak nabyć:

Zrób przelew na 100 zł (25Euro). W tytule przelewu wpisz Lekcje dla opiekunek i podaj swój adres emailna który wyślę link do nagrań i książeczki PDF za pośrednictwem dysku Google. Jeśli chcesz przyśpieszyć otrzymanie nagrań, wyślij mi maila z potwierdzeniem przelewu na adres gerlic@gerlic.pl

Przelew zrób na poniżej podany numer konta.

Nr rachunku bankowego (ING):(PL)54 1050 1357 1000 0090 9805 6188

do przelewów zagranicznych Swift code to: INGBPLPW

Dziękuję.

A oto co dokładnie znajduje się na płycie:

ndo-spis-tresci

Nagrań możesz również słuchać w aplikacji Patronite Audio. Zainstaluj aplikacje z sklepu google i znajdź mój podcast wpisując AKI Arkadiusz Gerlic. Znajdź playlistę Niemiecki dla opiekunek i gotowe.

Jeśli chcesz wspierać moją działalność, możesz zajrzeć na https://patronite.pl/AkiArkadiuszGerlic a może chcesz po prostu podziękować i postawić mi kawę, to zapraszam na https://suppi.pl/akiarkadiuszgerlic.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.