Niemiecki dla operatorów koparek – nagrania audio mp3 + książeczka PDF

Hallo,

z radością ogłaszam, że kolejna płyta z nagraniami audio, tym razem  Niemiecki dla operatorów koparek jest już gotowa. Całość to 60 minut nagrań. Na płycie znajdują się zwroty potrzebne przy pracy. Każdy zwrot powtarzam 3 razy, tak abyś mógł po mnie powtarzać. Do płyty dołączony jest plik PDF, w którym zapisane są wszystkie nagrane zwroty w języku niemieckim wraz z polskim tłumaczeniem.

Jak nabyć?:

Zrób przelew na 80 zł lub 20 Euro. W tytule przelewu wpisz Niemiecki dla operatorów koparek i podaj swój adres email (najlepiej gmail)na który wyślę link do nagrań za pośrednictwem dysku google. Jeśli chcesz przyśpieszyć otrzymanie nagrań, wyślij mi maila z potwierdzeniem przelewu na adres gerlic@gerlic.pl

Przelew zrób na poniżej podany numer konta.

Nr rachunku bankowego (ING):(PL)54 1050 1357 1000 0090 9805 6188

do przelewów zagranicznych Swift code to: INGBPLPW

Dziękuję.

A oto co dokładnie znajduje się na płycie:

Posłuchaj przykładowego nagrania:

9 komentarzy do “Niemiecki dla operatorów koparek – nagrania audio mp3 + książeczka PDF

  1. Wysłuchałem trochę ten niemiecki dla koparek, …może być, bo jest taki potrzebny też, ale ja czekam dalej na niemiecki dla murarzy- tynkarzy,…bo akurat tynkuję i muruję lub inny ogólno- budowlany, bo też betonuję, szaluję, zbroję , kuję młotem, tnę metal diaxem…jak trzeba…tego mi brak, tych nazw narzędzi, zwrotów, pojęć…itp…..mam nadzieję, że Pan nie zapomniał o mnie….

    1. Super gdyby opracował Pan zwoty dla operatorów maszyn CNC tokarek frezarek lasera a także wyposażenia warsztatu i słownictwa używanego na produkcji.

  2. dominoqq.com dan gobetx.com adalah situs judi online domino qq, bandar domino dan agen domino, ada juga permainan Sakong, Bandar Q, Poker Online, Capsa susun, Adu
    Q menggunakan Uang asli indonesia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.