Kryminały w języku niemieckim dla początkujących i nie tylko

Po ostatniej publikacji wpisu o książkach ze słownikiem otrzymałem od was maile z informacją, że jest jeszcze kilka pozycji wydawnictwa Edgard, którymi warto się zainteresować. Są to kryminały z samouczkiem dopasowanie do znajomości języka niemieckiego. Do każdej książki dołączony jest audiobook czytany przez native speakera. Są też ćwiczenia i tłumaczenia nowych słówek i dodatkowo można pobrać e-book.

Jeśli chcielibyście nabyć którąś z pozycji kliknijcie w interesujący was tytuł poniżej i wyświetli się wam lista gdzie kupić najtaniej. Viel Spaß beim Lesen 🙂

 

 

11 thoughts on “Kryminały w języku niemieckim dla początkujących i nie tylko

 1. Może Pan polecić jakąś ksiazkę do nauki samodzielnej bez nauczyciela na poziomie A2/B1 oraz B2? z góry bardzo dziękuję

    1. Uwaga, uwaga! Wczoraj popełniłem błąd polegający na tym, że szukałem testowych stron u dystrybutorów i nigdzie ich nie było. Teraz sprawdziłem stronę wydawnictwa i tam można zapoznać się z książką.

     Jeszcze przez 2 dni wydawnictwo oferuje 25% rabatu na wszystkie kryminały. Po rabacie ceny są ciut wyższe od najniższych w porównywarce, ale podczas rejestracji można zgarnąć dodatkowo 10 zł upustu, co sumarycznie powinno dać najniższą cenę.

     A tutaj strony testowe od “Wo ist Sina?”
     https://www.jezykiobce.pl/niemiecki/1372-niemiecki-kryminal-z-cwiczeniami-wo-ist-sina-9788377886298.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.